Serwis samochodowy aut Lublin lubelskie

O naszej firmie

Firma „DIAGNOSTYKA I MECHANIKA POJAZDOWA mgr inż. Dariusz Gorzym ” z siedzibą w Lublinie istnieje od 01.09.1987r. Po ukończeniu Politechniki Lubelskiej- zaczynaliśmy działalność od dwóch osób.

Aktualnie zatrudniamy 9 pracowników. Firma nasza systematycznie się rozwija, zdobywamy doświadczenie, wciąż uczymy się nowych technologii motoryzacyjnych, śledzimy postęp w technologii napraw, staramy się uzupełniać naszą bazę diagnostyczną i urządzenia do diagnostyki i napraw pojazdów. Kadra realizuje program szkoleń, zdobywa certyfikaty dokumentujące odbyte szkolenia itd…

Nasz serwis oferuje profesjonalną obsługę w zakresie samochodów osobowych i dostawczych. Specjalizujemy się w naprawach zawieszenia, diagnostyce komputerowej, przeglądach okresowych, wymianach olejów, filtrów, rozrządów, układów hamulcowych ABS, elektronice samochodowej. Naprawiamy układy wtryskowe Common Rail, wtrysku benzyny. Dokonujemy remontów silników, napraw powypadkowych, lakierniczych. Naprawiamy skrzynie biegów, klimatyzacje. Prowadzimy także wulkanizację i sprzedaż opon.

naprawa klimatyzacji Lublin

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00-17:00
sob. 8:00-14:00

Adres
Lublin, Al.Kraśnicka przed skrzyżowaniem z Jana Pawła II
Adres pocztowy: Konopnica 87 C, 21-030 Motycz

Telefony
(81) 527 58 59
(81) 525 51 20
602 39 57 75

mechanika pojazdowa Lublin naprawy powypadkowe Lublin remonty silników Lublin wulkanizacja Lublin q-service Lublin